KriptoTürev Piyasaları Lideri Bybit Spot Piyasalara Giriyor

17.07.2021
KriptoTürev Piyasaları Lideri Bybit Spot Piyasalara Giriyor

SİNGAPUR-Dünyanınenbüyüktürevkripto para borsasıolanBybit, kripto spot piyasasınıaçacağınıduyurdu.

Bybit, Cesur Adımlarıyla Öne Çıkıyor

Bybit’inyeni spot piyasaplatformu, 15 Temmuzsaat 09:00 TSİ’desıfırpiyasayapıcıkomisyonuylaherkeseaçılıyor! Lansmanınardından BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT ve EOS/USDT çiftleridesteklenecek. Fakatkısasüreiçerisindedahafazlakripto para listelenmeyedevamedecek.

Spot piyasa, yatırımcılarınlistelenmişkriptovarlıklarını “anında” vesiparişidoldurulduktansonramevcutpiyasafiyatındanalıp-satmalarınaolanaktanır. Spot piyasadakriptovarlıklarınınsahipliğidoğrudanalıcılarvesatıcılararasındaaktarılır. Kripto spot piyasası, piyasayayenigirenleriçintemelbirbaşlangıçnoktasıolmaklakalmayıpaynızamandarisktenkorunmastratejileriyleuğraşantürevyatırımcılarıiçin de ideal birpiyasadır.

Spot Piyasalarda Birinci Sınıf Likidite ve Güvenilirlik

Bybit, boğadönemininenkullanışlı, güvenilirveistikrarlıborsasıolduğunukanıtlamıştır. BüyükborsalararasındaeşsizolanBybit, hiçbirnoktadaaşırıyüklenmeveyakesintiyaşamadı.

Likidite, varlıkborsalarıiçintartışmasızenönemliözelliktir. Bybit’intürevişlemplatformu, dünyanıneniyilikiditesineveeniyialışvesatışarasındakifarkasahiptir. Aşırıhareketliliksırasında bile yatırımcılarapiyasadakieniyitekliflerivealım-satımısağlar.

Bybit’inperakendeodaklıürünlerivekullanıcıodaklıhizmetleri, dünyanındörtbiryanındakiyeniyatırımcılarınkriptodünyasınagirişzorluğunudüşürmeyeyardımcıolacakveanındasonuçverenişlemlerdensorunsuzbirşekildeyararlanmalarınısağlayacaktır.

Bybit’inkurucuortağıveCEO’su Ben Zhou “BüyümeyevegelişmeyedevamederkentopluluğumuzunveortaklarımızıngüçlüdesteğinihissetmekBybit’inenbüyükayrıcalığıoldu” dedi. “KullanıcılarımızınBybitileilişkilendirdiğibirincisınıflikiditeyivegüvenilirliğitürevpiyasalarımızdaolduğugibi spot piyasalarda da yanımızdagetirmektenheyecanduyuyoruz.”

Bybit Hakkında

Borussia Dortmund’inresmîsponsoruveUNICEF’inyardımpartneriBybit, kriptoyatırımcılarının ultra hızlıbireşleştirmemotoru, mükemmelmüşterihizmetiveçokdillitoplulukdesteğibulabileceğiprofesyonelbir platform sunmakiçin Mart 2018’de kurulmuşbirkripto para borsasıdır. Şirket, dünyaçapındakibireyselveprofesyonelmüşterilereyenilikçi internet üzerindenalım-satımhizmetlerivebulutmadenciliğiürünlerininyanısıra API desteğisağlıyorvegelişmekteolandijitalvarlıksınıfıiçinengüvenilirborsaolmayaçalışıyor.

 

Daha fazla bilgi için: https://www.bybit.com/tr-TR/

 

Bybit’inkampanyalarındanvegelişmelerindenanındahaberalabilmekiçin:

Twitter: @BybitTurkiye

https://t.me/BybitTurkish

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.