Kurum Osman Alaca Hatun kimdir? Alaca Hatun geri mi dönüyor? Gözel Rovshanova canlandırıyor! Gözel Rovshanova kaç yaşlarında?

22.12.2021
Kurum Osman Alaca Hatun kimdir? Alaca Hatun geri mi dönüyor? Gözel Rovshanova canlandırıyor! Gözel Rovshanova kaç yaşlarında?


Kuruluş Osman Alaca Hatun kimdir? Alaca Hatun geri mi dönüyor? Gözel Rovshanova canlandırıyor! Gözel Rovshanova kaç yaşında?

Kurum Osman dizisinde Alaca Hatun karakterine Gözel Rovshanova yaşam veriyor. Gözel Rovshanova’nın toplumsal medyada pek oldukca takip edeni bulunuyor. Peki fakat Alaca Hatun kimdir?

Kurum Osman Alaca Hatun kimdir?

Alaca Hatun, Malhun Hatun’un yardımcısı.

Gözel Rovshanova kimdir?

Gözel Rovshanova 24 Eylül 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Gözel Rovshanova 28 yaşındadır. İstanbul doğumlu olup Model ve Oyuncu olarak bilinmektedir.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir