Müessese Osman Boran Alp kimdir? Boran Alp iyi mi öldü, hastalığı nedir? Yiğit Uçan canlandırıyor! Yiğit Uçan kaç yaşlarında?

29.12.2021
Müessese Osman Boran Alp kimdir? Boran Alp iyi mi öldü, hastalığı nedir? Yiğit Uçan canlandırıyor! Yiğit Uçan kaç yaşlarında?


Kuruluş Osman Boran Alp kimdir? Boran Alp nasıl öldü, hastalığı nedir? Yiğit Uçan canlandırıyor! Yiğit Uçan kaç yaşında?

ATV’nin her çarşamba ekrana gelen dizisi Müessese Osman’ın oyuncu kadrosunda Yiğit Uçan da yer ediniyor. Müessese Osman dizisinde Boran karakterine yaşam veren Yiğit Uçan’ın kim olduğu araştırılıyor .İşte Müessese Osman’ın Boran’ı Yiğit Uçan hakkında bilgiler…

Müessese Osman Boran kimdir?

Boran Alp yeni bölümde tutsak düşmektedir. Madendeki patlamanın arkasından tekfurlara tutsak düşen Boran Alp, Tekfur Nikola tarafınca infaz edilmek üzereyken, Selçuklu Veziri Alemşah, Osman Bey’i denetim altına almak hedefiyle Bitinya’ya geliyor. Yakalanan Turgut Bey ve Mari ise Osman Bey’in yardımına muhtaç!

Turgut Bey ölümün kıyısında

İnegöl’ün madenlerini yakalayan Osman Bey’e tekfurların kurduğu tuzak sonucunda yaşanmış olan patlama ortalığı karıştırır. Osman Bey mahsur kalan alplerine ulaşmaya çalışırken, Boran Alp tutsak düşer. Peşlerindeki askerlerinden daha çok kaçamayan Turgut Bey ve Mari ise Tekfur Nikola’ya yakalanır.

Yiğit Uçan kimdir?

Yiğit Uçan, 11 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Bosna Herseklidir. Avcılar 50. Yıl Lisesi ve Açıköğretim Fakültesinden mezun oldu.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.