Müessese Osman izle! Müessese Osman 76. bölüm izle tek parça! Müessese Osman son bölüm full izle!

23.12.2021
Müessese Osman izle! Müessese Osman 76. bölüm izle tek parça! Müessese Osman son bölüm full izle!


Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman 76. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Müessese Osman dizisinin 76. kısmı ATV ekranlarında seyirciyle buluştu. Müessese Osman dizisinin son bölümünde; Osman Bey alplerini kurtardı. İşte Müessese Osman son bölüm izle detayları…

Müessese Osman 76. bölüm izle

Osman Bey ağır yaralı vaziyette olmasına karşın Vezir Alemşah’ın adamlarından kurtulup bir mağaraya sığınmayı başarır. Osman Bey sığındığı mağarada hayatta kalma savaşı verirken, onun yokluğunda Kayı Obası’nın başsız kalmasını istemeyen Gündüz Bey posta oturur. Boran Alp de Gündüz Bey’e bağlılığını bildirir. Malhun Hatun, Osman Bey’e meydana getirilen suçlamalarla ilgili Vezir Alemşah’tan hesap sorarken; Bala Hatun da Osman Bey’i bulabilmek için her yolu dener. Tekfur Nikola kendisine yaşattıklarının öcünü almaya ant içtiği Mari’yi yaralarken, Turgut Bey ise Mari’yi kurtarmak için İnegöl Kalesi’ne sızar.

Ağır yaralı haldeki Osman Bey tekrardan ayağa kalkabilecek mi? Osman Bey ardındaki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne meydana getirecek? Malhun Hatun ve Bala Hatun, posta oturan Gündüz Bey’e karşı iyi mi bir tavır alacak? Nikola’ın yaraladığı Mari kurtulabilecek mi? Turgut Bey, Mari’yi kurtarmak icin neler meydana getirecek?

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.