Las Vegas’ta Tesla ile tünellerden geçtik!

09.01.2022
Las Vegas’ta Tesla ile tünellerden geçtik!


Bu senenin ilk büyük teknoloji fuarı olan CES 2022 biterken, fuar alanları arası ulaşımda yer edinen Tesla araçları büyük ilgi görmüş oldu. Elon Musk fuarda yoktu bir tek deli projesini çağrıştıran bir yenilikle kendisini hatırlattı. CES’de Tesla rüzgarı Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler. Shiftdelete.net ShiftDelete.Net olarak CES 2022’deki yenilikleri […]

Bu senenin ilk büyük teknoloji fuarı olan CES 2022 biterken, fuar alanları arası ulaşımda yer edinen Tesla araçları büyük ilgi görmüş oldu. Elon Musk fuarda yoktu bir tek deli projesini çağrıştıran bir yenilikle kendisini hatırlattı.

CES’de Tesla rüzgarı

Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

ShiftDelete.Net olarak CES 2022’deki yenilikleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu seferki yenilik ne bir aygıt, ne bir yazılım ne de bir akıllı eşya. Oldukça büyük bir alanda gerçekleşen ve bir noktadan diğerine geçişte oldukça mesafe bulunan CES fuar alanında Elon Musk damga vurdu.

Yenilenen ulaşım ağında, yürüyen merdivenle indiğiniz alanda gideceğiniz fuar kısmına adeta bir servis noktası şeklinde kalkan Vegas Loop noktaları özetlemek gerekirse kişisel araç servisi bulunuyor. Elon Musk’ın Tesla Loop projesini çağrıştıran bu yenilik asla şüphesiz fuarda gösterilen yeni teknolojiler kadar ilgi çekti.

Alanda yer edinen tüm bloklar için ayrı ayrı araç kalkış noktası bulunurken Tesla Model X’ten Model 3’e kadar birçok elektrikli araç hazır bulunmuş oldu. Kendileri için meydana getirilen tek şeritlik tünelden geçerek katılımcıları taşıyan araçlar fuarda önemli bir sorun olan zaman kazanma mevzusunda kilit bir noktada yer aldı.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.