Lenfoma kanserine yakalan Boğaç Aksoy öldü mü? İddialara cevap geldi

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Boğaç Aksoy, tedavisine devam ediyordu. Aksoy, hakkında çıkan ‘Öldü’ iddialarına …

28.10.2021
Lenfoma kanserine yakalan Boğaç Aksoy öldü mü? İddialara cevap geldi

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Boğaç Aksoy, tedavisine devam ediyordu. Aksoy, hakkında çıkan ‘Öldü’ iddialarına sosyal medya hesabından cevap verdi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve tedavisiyle ilgili süreçleri takipçileriyle paylaşan Aksoy, hakkında çıkan öldü iddialarına isyan etti.

Haberleri yalanlayan oyuncu, sosyal medyadan açıklama yaparak, “Arkadaşım böyle şeyler yazmayın. Yanlış böyle yazılar. Çok şükür ben gayet iyiyim. Bir gazete de haber geçmiş. Aile dostlarımız, ailemizi arıyorlar, telaş etmişler. Lütfen böyle hassas bir dönemde çok yanlış.” ifadelerini kullandı.

 

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ GÖRECEK!

Lenfoma ile mücadele eden Boğaç Aksoy, son sağlık durumuyla ilgili takipçilerine bilgi verdi.  Kök hücre tedavisine başlayacağını duyuran Aksoy, aynı hastalıkla mücadele eden kişilere de moral verdi:

“Kök hücre tedavisine az kaldı. Sakallara bıyıklara yeniden veda edecek olsam da daha güçlü yeniden çıkacak hiçbir şey için can sıkmayın canlar. Bunlar basit şeyler… Tedavisi devam eden arkadaşlar korkmadan savaşmaya devam!”

 

MÜJDELİ HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser rolüyle hafızalara kazınan Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenfoma kanserine yakalandığını açıklamıştı. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu Instagram’dan paylaştığı bir video ile takipçilerine müjdeli haberi verdi. Boğaç Aksoy paylaşımında “Şükürler olsun ki tedavimiz de sonuç verdi. Tümörlerin çoğu gitmiş. Şu anda benden mutlusu yok”dedi.

KEMOTERAPİ GÖRDÜĞÜ ANLARINI PAYLAŞTI!

Lenfoma kanserine yakalanan Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Boğaç Aksoy, tedavisine devam ediyor. Bu süreçte sık sık sosyal medya hesabından durumu hakkında bilgiler veren Aksoy, son olarak kemoterapi gördüğü anlarda çektiği bir videosunu paylaştı.

Oyuncu paylaşımında sevenlerinin desteğini isteyerek şu ifadeleri kullandı:“3.kür kemoterapiden herkese selam. Hastalığı ve tedavi sürecimi artık sindirdim. İlk kemo alırken beni nasıl bir sürecin beklediğini sadece biliyordum. Yaşanabilecek komplikasyonlardan haberim vardı fakat nasıl bir his olduğunu bilemediğim için bu bende sebepsiz korku ve huzursuzluk yaratmıştı. Yaşadıkça gördüm ki evet bu bir süreç ve elbet ki geçiyor. Olası komplikasyonların hepsinden azar azar yaşadım ve gördüm ki başa çıkabiliyorum. İnsan bilmediği tanımlayamadığı şeyden korkarmış, süreci bilmekten ziyade sindirmek daha önemliymiş.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir