Leonardo DiCaprio evini 4,9 milyon dolara satıyor

25.01.2022
Leonardo DiCaprio evini 4,9 milyon dolara satıyorLeonardo DiCaprio, dört yıl ilkin almış olduğu Los Angeles’taki evini kâr elde etmeden 4,9 milyon dolara satışa çıkardı.


Leonardo DiCaprio evini 4,9 milyon dolara satıyor

Oscar’lı oyuncu Leonardo DiCaprio, meşhur müzisyen Moby’den 2018’de satın almış olduğu Los Angeles’taki evini satmak için harekete geçti.

47 yaşındaki Amerikalı erkek oyuncu, ağustos ayında 5,75 milyon dolara satışa çıkardığı sadece alıcı bulamadığı evini, bu kere fiyatını düşürerek satıyor.

DiCaprio, ev için tam 4,895 milyon dolar fiyat biçti. Oysa evi satın alırken Moby’ye 4,91 milyon dolar ödemişti. 1926 senesinde Tudor süreci (1485-1603 arası İngiltere ve Galler’de yaşandı) mimarisine uygun tasarlanan ev, bugünün moden mimarisiyle tamamlandı.

SPA’SI VAR

Yüksek tavanlı, geniş odaları olan evin üç söminesi, gurme mutfağı, yiyecek odası, beyazperde odası, havuz ve spa’sı bulunuyor.

İki büyük yatak odası, iki ek yatak odası, terası olan evin spor salonu, ofisinin yanı sıra banyolu ve buğu odalı bir konuk yatak odası bulunuyor.

Leonardo DiCaprio evini 4,9 milyon dolara satıyor #1

Leonardo DiCaprio evini 4,9 milyon dolara satıyor #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.