Levent Özdilek oğluyla ilgi izahat yapmış oldu

18.12.2021
Levent Özdilek oğluyla ilgi izahat yapmış oldu


Levent Özdilek oğluyla ilgi açıklama yaptı

Beyaz perdeye 11 yaşlarında ‘Benim Adım Kerim’ filmiyle adım atan Levent Özdilek, “Yılmaz Cenup, babamla gençlik arkadaşıydı. Kimi zaman bizde kalırlardı. Adana’da çekmiş olduğu filmlerde sette hep yanında olurdum. Bigün bana ‘Sen benim oğlumu oynayacaksın. Seni izliyorum. Benim benzer biçimde yürüyorsun. Ufaktan benim benzer biçimde bakıyorsun. Aynen bu şekilde devam et’ dedi. Sonrasında ‘Benim Adım Kerim’i çektik” açıklamasını yapmış oldu.

“ÇOK FARKINDA DEĞİLDİK”

Dizilerde rol aldıktan sonrasında daha büyük kitlelere ulaşan oyuncu, tanınır olmanın o dönem kendisinde hissettirdiği duyguları, “Bilimsel nitelikli eğitimden gelip, senelerce tiyatroda yer aldıktan sonrasında tv bambaşka bir şeydi. Hususi televizyonlar yoktu. Fazlaca bilincinde değildik aslen. Fakat fazlaca büyük bir keyif. Fazlaca daha büyük kitlelere ulaşıyorsunuz” sözleriyle söyledi. Özdilek, ‘Şehnaz Tango’ dizisinin kariyerinde çıkış dizisi bulunduğunu belirterek, “Benim patlamam o diziydi. Benim çıkış dizimdir. İnanılmaz bir ivme kazandırdı bana” dedi.

“EN ÖNEMLİSİ ÇOCUKLARIMIZ”

Dünyadaki en büyük ödülünün evlatları bulunduğunu söyleyen Levent Özdilek, “En önemlisi bence çocuklarımız. Geleceğimiz çocuklarımız ve ailemiz. Aile fazlaca mühim” ifadelerini kullandı.

“ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ”

Oyunculuğun her mesleği içinde barındırdığını dile getiren Özdilek, öğrenmenin yaşlarının olmadığını ve her işte yeni bir şey öğrendiğini söylemiş oldu. Seyircinin dizileri kendine gore seçtiğini belirten oyuncu, “Bir yanda silahlı polisiye işler, mafyatik işler var. Onun fazlaca ciddi bir seyircisi var. Duygusal işlerin seyircisi var. Eskiden yaptığımız işlerde fazlaca iyi bir senaryo olması gerekiyordu. İyi bir yapımcı olması lazım. İyi bir yönetmen olması lazım. İyi bir cast olması lazım fakat bunlar da yetmiyor. Eskiden bu şekilde değildi. Yaşam o denli süratli bir devinimde ki… Birazcık fazla temposu düşük, enerjisi düşük işler derhal başka yere geçiyor. Fazlaca hızlandı. Eskiden fazlaca fazla seçenek yoktu” şeklinde konuştu.

“OĞLUMLA VAKİT GEÇİREMEDİĞİM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Erken yaşta evlenerek baba olan Levent Özdilek, “O dönemde eşimle birazcık erken ayrıldık. Oğlumla belli bir yaşa kadar bir yaşam geçiremedim. O birazcık bana koymuştur. Tanrı’tan kızımla daha çok vakit geçirdik. Şimdi de Boğaziçi’ni kazanmıştır. Yürekli olmayı, paylaşmayı, saygı duymayı ilişkilerinde esasen bu tarz şeyleri öğretmemiz gerekiyor. Ülkesini, topraklarını sevmeyi öğretiyoruz fakat ben birazcık daha dost olarak büyüttüm. Dostça bir fazlaca şeyi yaşadık” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir