Logitech, G915 TKL Klavyesini Duyurdu! Tam 135 Gün Giden Şarj

30.05.2020
Logitech, G915 TKL Klavyesini Duyurdu! Tam 135 Gün Giden Şarj

Logitech’in en bilindik klavye modeli olan G915’in yeni versiyonu duyuruldu. Yeni versiyonun adı ise Tenkeyless Lightspeed olarak adlandırıldı. Oyuncu klavyesi olarak da kullanılan bu klavyede diğerlerinde olmayan müthiş bir iddia var. Logitech’in G915 klavyesi, şarj ile 135 gün kullanım süresi vadediyor! Bu yazımızda Logitech G915 klavyesi

Oyuncu ekipmanları dendiğinde akla gelen ilk marka Logitech, oyunseverler için sadece klavyeler sunmuyor. Mouseler, kulaklıklar ve daha fazlası bu şirketin üretim alanında. Fakat, son günlerde tek bir şeye yoğunlaşıldı. Bu şey de Tenkeyless Lighspeed versiyonlu klavye oldu.

Logitech Kablosuz Klavye G915 TKL Özellikleri

Kablosuz oyuncu klavyeleri kategorisinde yer alan Tenkeyless Lighspeed versiyonu, aynı zamanda G915 TKL olarak da adlandırılıyor. Gerekli tüm ihtiyaçları karşılamak için tasarlanan klavyede kompakt bir yapı var. Bu yapı ile birlikte klavye daha az yer kaplıyor. Aynı zamanda yüksek performans da sağlıyor. Tabi, kontrolü kolay olan bu klavyede daha iyi performanslar sergilemek mümkün hale gelecek.

Klavyede kolay ulaşmanız için bir ses tekerleği ve medya tuşları mevcut. İşlevsel tasarımı ile oyunculara kolaylık sağlayan klavye, farklı tuş tasarımı ile birlikte kullanıcıların dikkatini çekiyor. Yeni çıkarılan G915 kablosuz klavyede GL Mechanical bir yapı mevcut.

Şarjı Tam 135 Gün Gidiyor!

Klavyenin tasarımı ve özellikleri cidden güzel. Fakat, daha güzel bir detay var. Logitech G915 TKL özellikleri konusunda en göze çarpan detay; şarjın tam tamına 135 gün gitmesi oldu. Eğer, aydınlatma kullanırsanız işler değişebiliyor. Aydınlatmanın süresi ise 40 saat olarak sınırlandırılmış durumda. Şarj derdi olmadan rahatça uzak mesafeden oyununuzu oynamanız mümkün hale getirilmiş.

Logitech G915 TKL Fiyatı

G915 klavyesinin özellikleri birçok kullanıcı mest edebilir. Fakat, fiyatı duyunca bu klavyeden vazgeçebilirsiniz. Klavye yurt dışında 200 Euro olarak satışa sunuldu. Türkiye parası ile de 1485 TL + vergiler olarak satışa sunulacak. Bu da demek oluyor ki yaklaşık 1800 liraya yakın bir fiyatı olacak.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.