Logitech MX Master 3 mouse araştırma!

15.01.2022
Logitech MX Master 3 mouse araştırma!


Bilgisayar donanımları ile birçok kişinin tercih etmiş olduğu marka Logitech’in profesyonellere hitap eden MX Master 3 faresini kutusundan çıkardık ve inceledik.

Logitech MX Master 3 araştırma!

Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Logitech MX Master 3 satın almak için: https://app.hps.im/d7ct/3314c60f

Yeni mouse ve klavye ikilisi kullananların emek verme şeklini değiştirmeyi hedefliyor. Logitech MX Master 3 haiz olduğu MagSpeed (Manyetik Hızlanma Özelliği) Kaydırma Tekerleği ile kullanıcısına ultra hız ve duyarlı kaydırma vaat ediyor. Üstünde elektromıknatıslar bulunan model, binlerce çizgiyi saniyeler içinde sessiz bir halde kaydırmaya olanak tanıyor. MX Keys modeline baktığımızda ise bu modelin Logitech klavye modelleri arasındaki en iyi düşük profilli yazma deneyimi vaat ettiğini söyleyebiliriz.

MX Master 3 Wireless Mouse modelinde  4.000 DPI yüksek hassasiyetli Logitech MX imzalı Darkfield sensör bulunuyor. Cam dahil tüm yüzeylerde çalışabildiği söylenen mouse, tam şarj ile 70 güne kadar katlanabiliyor. Ek olarak, yalnızca 3 dakika şarj olması tam gün devam eden bir batarya performansı vaat ediyor.

MX Master 3, Windows, Mac ve Linux işletim sistemleriyle çalışıyor. Ek olarak aynı anda üç adede kadar Windows ya da Mac bilgisayar içinde Logitech Flow uygulaması ile kolayca geçiş yapabiliyor ve denetim gerçekleştirebiliyor. Aleti şarj etmek isterseniz USB-C süratli şarj desteği bulunduğunu da belirtelim.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.