Mahkum Zeynep kimdir? Zeyno’yu Alara Bozbey canlandırıyor! Alara Bozbey kaç yaşlarında?

31.12.2021
Mahkum Zeynep kimdir? Zeyno’yu Alara Bozbey canlandırıyor! Alara Bozbey kaç yaşlarında?


Mahkum Zeynep kimdir? Zeyno'yu Alara Bozbey canlandırıyor! Alara Bozbey kaç yaşında?

Mahkum dizisinde Zeynep sahnesi merak uyandırdı. Alara Bozbey’in yaşam verdiği Zeyno’nun yaşamı merak mevzusu oldu. İşte Alara Bozbey’e dair bilgiler…

Mahkum Zeynep’i kim canlandırıyor?

Dizide Zeynep rolünü Alara Bozbey üstüne alıyor. Savcı Fırat’ın karısıdır.

Alara Bozbey kimdir?

Alara Bozbey, 20 Şubat 1986 tarihinde Litvanya’da dünyaya geldi. Bir süre Litvanya’da yaşadıktan sonrasında annesinin evlenmesi üstüne Türkiye’ye gelen Alara Bozbey; Türk vatandaşlığı alarak Aliona olan adını Alara olarak değiştirmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2004 senesinde rol almış olduğu Yabancı Damat dizisi ile yaşayan güzel oyuncu; Karşılık, Gamsız Yaşam, Benim İçin Üzülme, Karadağlar, Adanalı, Prenses Perfinya, Hepsi 1, Evimin Erkeği ve Arka Sokaklar dizilerinde rol almıştır.

Yıldız Tv ekranlarında gösterilen; Can Yaman, Özge Gürel, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Türkü Turan, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan benzer biçimde bir oldukça ünlünün yer almış olduğu Dolunay dizisinin kadrosunda yer almış ve Demet karakterini canlandırmıştır.

 

 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.