Mahsun Kırmızıgül ve Alişan arasında küslük son buldu!

Ünlü Türkücü Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan 38 yaşındaki Selçuk Tektaş’ın vefatıyla zor günler geçiriyor. Alişan’la yıllardır küs …

25.07.2021
Mahsun Kırmızıgül ve Alişan arasında küslük son buldu!

Ünlü Türkücü Alişan, kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan 38 yaşındaki Selçuk Tektaş’ın vefatıyla zor günler geçiriyor. Alişan’la yıllardır küs olan Mahsun Kırmızıgül, ünlü türkücüyü acı gününde yalnız bırakmadı.

Koronavirüs’e yakalanan Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, yaklaşık 1 aydır yoğun bakımda tedavi görüyordu. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tektaş’ın ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğdu. 

Doksanlı yılların en sevilen isimlerinden Alişan, Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz, müzik piyasasında en yakın dostlar olarak görülüyordu. Aralarında yaşanan bazı olaylardan dolayı yıllardır konuşmayan Alişan ve Mahsun Kırmızıgül, ilk kez birlikte görüntülendi. 

Mahsun Kırmızıgül, ölüm haberini alır almaz eski dostu Alişan’ın yanına koştu. Maslak’taki özel hastanede soluğu alan Berkay, Ceylan ve Mahsun Kırmızıgül, bu acı gününde Alişan’a destek oldu.

İki ünlü ismin yıllardır süre gelen küslükleri, bu acı olay üzerinden son bulurken çok üzgün olan Kırmızıgül, kameralara konuşmamayı tercih etti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.