Malatya’da marketlere etiket denetimi

08.02.2022
Malatya’da marketlere etiket denetimiZabıta ekipleri tarafınca marketlere meydana getirilen denetimde, ürünlerin raf tutarları ile kasa tutarları karşılaştırılarak, son kullanma tarihleri de denetim edildi.


Malatya'da marketlere etiket denetimi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, marketlere denetim gerçekleştirildi.

Denetimde ürünlerin raf tutarları ile kasa tutarları karşılaştırıldı.

MARKETLERE ETİKET DENETİMİ

Takımlar, bununla beraber ürünlerin son kullanma tarihlerinin de denetimini gerçekleştirmiş oldu.

“GENELDE OLUMSUZ BİR DURUMLA KARŞILAŞMADIK”

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Kemal Kargı, meydana getirilen denetimlerle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak genel anlamda halkımızın yoğun olarak alışverişlerde bulunmuş olduğu marketlerde denetimlerimizi sürdürüyoruz. Raf etiket tutarları ile kasa fiyatlarının karşılaştırmasını ekiplerimiz yapıyor. Genel anlamda negatif bir durumla karşılaşmadık. Denetimlerimiz aralıksız bir halde devam edecektir. Zabıta Dairesi Başkanlığı olarak yurttaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Malatya da marketlere etiket denetimi #1

“FIRINLARDA DA GRAMAJ KONTROLÜ VE HİJYEN DENETİMLERİ YAPIYORUZ”

Unlu mamül ve satışı meydana getiren fırınlarda da denetim yaptıklarını belirten Kargın, “Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri olarak unlu mamül satışı meydana getiren fırınlarda da gramaj kontrolü ile hijyen denetimlerini yaparak yurttaşlarımızın sıhhatli ürünler tüketmesi için çalışıyoruz.” diye konuştu.

Malatya da marketlere etiket denetimi #2

Malatya da marketlere etiket denetimi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.