Manisa BBSK’nın Judocuları Göz Doldurdu

26.02.2022
Manisa BBSK’nın Judocuları Göz DoldurduTürkiye Judo Federasyonu’nun 2022 yılı etkinlik programında yer edinen Okul Sporları Yıldızlar Grup Şampiyonası Eskişehir ilinde yapılmış oldu. Şampiyonada, Manisa Büyükşehir Belediyespor judo ekibi da savaşım etti. Yeşil-beyazlı judocular şampiyonada adeta yıldız şeklinde parıldadı. 2 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un judo takımında dereceye giren sporcular, Yozgat ilinde düzenlenecek olan Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler.

Sporcuları Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, şampiyonada dereye giren yeşil-beyazlı judocuları ve antrenörleri kutlayarak Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda da başarılar diledi.

İşte aşama giren sporcular

Kerem Şayık 46 kilogram 1.’si

Arda Aydın 66 kilogram 1.’si

Şilan Erteö 32 kilogram 2.’si

Arda Düzce 42 kilogram 2.’si

Deniz Avcı 57 kilogram 3.’sü

Vatan Sever 66 kilogram 3.’süYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.