Manisa FK, Yannick Stark’ı aktarma etti

25.08.2022
Manisa FK, Yannick Stark’ı aktarma ettiKulüpten meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, 31 yaşındaki futbolcuyla Fikri Bayrıl Tesisleri’nde 2 senelik sözleşme imzalandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yannick Stark, transferi öncesi eski ekip arkadaşı Serdar Dursun ve Edgar Prib’den siyah beyazlı ekiple ilgili data aldığını belirterek, “Buraya geldiğim için fazlaca mutluyum. Hepsi bana fazlaca pozitif yönde bilgiler verdi. Türk kültürüyle ilgili de yeni şeyler öğrenmek isterim. En kısa sürede sahaya çıkmak, oynamak ve ekip dostlarımla beraber başarılar yakalamak isterim.” dedi.

Kulüp başkan vekili Engin Anlı da Stark’ın transferine yoğun emek harcadıklarını vurgulayarak, “Yannick Stark’ın transferi kolay olmadı. Ortalama bir buçuk aydır bu transferle ilgili çalışıyoruz. Biz bu sürem aktarma planlamamızı yaparken atletik ve dinamik bir ekip yaratma hedefiyle yola çıktık. Bu doğrultuda transferler yaptık. Yannick Stark’ın bu anlamda takımın fazlaca mühim bir parçası olacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.