Manisa’da Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmeleri Yapılmış oldu

08.03.2022
Manisa’da Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmeleri Yapılmış olduFazlaca Amaçlı Spor Salonunda meydana getirilen müsabakalara ortalama 100 sporcu katıldı. Birbirinden çekişmeli geçen müsabakalarda dereceye giren sporcular Manisa’yı grup müsabakalarında temsil edecek. Müsabakalar sonunda kızlarda 32 kiloda Ayla Akkaya, 36 kiloda Bahar Adıyaman, 40 kiloda Sude Vural, 44 kiloda Elif Ertürk, 48 kiloda Sıla Kırcı, 52 kiloda Ceylin Nisa Dalkara, 57 kiloda Deniz Avcı, 63 kiloda Halime Deveci ve + 63 kiloda Mürüvvet Nur Özkan birinci oldu.

Erkeklerde ise 34 kiloda Eren Gül, 38 kiloda Özgür Aydın, 42 kiloda Arda Düzce, 46 kiloda Kerem Şayık, 50 kiloda Muharrem İnci, 55 kiloda Güvenli Levent Yelkenci, 60 kiloda Ozan Karpuzcu, 66 kiloda Arda Aydın ve + 66 kiloda Hasan Can Göllü birinci oldu. Dereceye giren sporculara madalyaları antrenörler tarafınca verildi. Sporcuları kutlama eden Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, “Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakaları sporcularımızın kendilerini geliştirmeleri açısından fazlaca mühim. Bu yönde tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. İl Müdürlüğü olarak hedefimiz, çocuklarımızı ve gençlerimizi spor faaliyetleri ile buluşturup onları başarıya ulaştırmak.” dedi.

 YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.