Manisa’da pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrildi

25.05.2022
Manisa’da pedallar bağımlılıktan uzak nesiller için çevrildiYeşilay, bağımlılıklardan uzak sıhhatli bir yaşam hedefiyle sürdürdüğü çalışmalardan önde gelen Bisiklet Turu’nun 10’uncusunu 22 Mayıs Pazar günü Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında aynı gün gerçekleştirmiş oldu. Yeşilay Manisa şubesi organizasyonu ile saat 10.00’da gerçekleşen etkinliğe yoğun talep oldu.

Spor şeklinde sıhhatli yaşama yönelik faaliyetlerin bağımlılıktan uzak bir yaşama büyük katkı sağladığını belirten Yeşilay Manisa Şube Başkanı Levent Akçalı şunları açıkladı:

“Yeşilay olarak; beş bağımlılık alanında yüz yılı aşkın süredir aralıksız savaşım ediyor, her ferdin iyi ve sıhhatli yaşaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm insanımızın bağımlılıklardan uzak sıhhatli bir yaşam mevzusunda farkındalık sağlamasını amaçlıyoruz. Bu mevzuda spor etkinlikleri düzenlemeye de büyük ehemmiyet veriyor; artık geleneksel hale gelen Yeşilay Bisiklet Turu ile her yıl hep beraber pedal çevirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu yararlı amaç için büyük bir heyecanla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize katılan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.”

 

 

 YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.