MANİSA’DA SPORUN EMEKÇİLERİNE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ!

03.03.2022
MANİSA’DA SPORUN EMEKÇİLERİNE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ!Manisa 8 Eylül Stadı ve Fazlaca Amaçlı Spor Salonunun emekçilerinden Harun Havaleoğlu ve İsmail Alpat’ın doğum günü kutlandı.

İkisi de aynı gün doğan “Çavuş” lakaplı 35 yılını arka sahaya veren Harun Havaleoğlu ve 27 yıl spora hizmet eden emekçi İsmail Alpat’a sürpriz doğum günü kutlaması yapılmış oldu.

8 Eylül Stadı’nda pastası kesilen iki emektarın sürpriz doğum gününe Manisa Askf Başkanı Erol Timur, Karaköyspor Fk Kulüp Başkanı Osman Yıldırım,Manisa Futbol İl temsilcisi Erol Timur,Manisa Futbol İl temsilcisi Behçet Atlı,Manisa Askf Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Gezek,spor adamı Muharrem Kazer,antrenörler katıldı.

Muharrem Kazer

 

 

 YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.