MasterChef ana kadroya hangi yarışmacı girdi?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021, tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın 3’lü düellolarından sonra kesin kadroyu …

09.08.2021
MasterChef ana kadroya hangi yarışmacı girdi?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021, tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın 3’lü düellolarından sonra kesin kadroyu belirlemek için yarışmacılar kıyasıya bir mücadele veriyor. MasterChef’in ana kadroda yarışacak ilk grubunda ilk beş isim belli olurken, ikinci 5 kişilik gruplar için yarışma heyecanını sürdürüyor. Peki, önceki akşam ekranlara gelen 2021 MasterChef ana kadroda kim yer aldı?

TV8 ekranlarında seyirciyle buluşan MasterChef Türkiye 2021, en çok izlenen lezzet yarışmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. MasterChef’te kesin kadroyu belirlemek için yapılan düellolar devam ediyor. İki ayrı grupta gerçekleştirilen final turunda ilk grubun ana kadroda yer alacak 5 yarışmacısı belirlendi. 

8 Ağustos Pazar akşamı ikinci grubun kıyasıya mücadelesi ekranlara geldi. 13 yarışmacı ana kadroda yer alabilmek için kendilerinden istenen tabağı en güzel şekilde yapmaya çalıştı. Patlıcan kebabı yemeği yapan yarışmacılar arasından ilk altıya kalan isimler ise; Azize, Hamza, Şükrü, Ali, Görkem ve Aras oldu. 6 yarışmacı arasındaki lezzet yarışında Şükrü birinci oldu.

NE OLMUŞTU?

Heyecanın dorukta olduğu yarışmada, tabakları jüriden geçer oy alan 6 yarışmacı arasından MasterChef Türkiye 2021‘in üçüncü kesin yarışmacısı belli oldu.

Ana kadroda yer alacağı kesin olan Fatma Polat ve Milhan Erdem’in ardından üçüncü yarışmacıyı belirlemek için 6 yarışmacı yaratıcılık oyununda bir araya geldi. Dilara ve İbrahim son ikiye kalırken; kıyasıya bir mücadelenin ardından MasterChef Türkiye 2021’in üçüncü kesin yarışmacısı Dilara oldu.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.