MasterChef mavi ve kırmızı ekip kaptanları.. 20 Aralık MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazanmıştır?

21.12.2021
MasterChef mavi ve kırmızı ekip kaptanları.. 20 Aralık MasterChef’te kaptanlık oyununu kim kazanmıştır?


MasterChef mavi ve kırmızı takım kaptanları.. 20 Aralık MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021’de dün gece yeni haftanın kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacılar Mavi Ekip kaptanı olmak için, istenen pizzaları kusursuz yapmak adına çaba sarf etti. Öte taraftan Mavi Takımın kaptanı olan isim, Kırmızı Ekip kaptanını da belirledi.

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’in 20 Aralık akşamı ekranlara gelen bölümünde 7 yarışmacı, haftanın ilk gününde Mavi Ekip kaptanı olmak için çabaladı. Gecenin en başarıya ulaşmış pizzayı icra eden Dilara Mavi Ekip kaptanı oldu. Kaptanlık oyununu kazanan Dilara Kırmızı Ekip kaptanını Burcu olarak belirledi.

İŞTE HAFTANIN TAKIMLARI

MAVİ TAKIM: Dilara (Kaptan), Eren, Tahsin, Mert

KIRMIZI TAKIM: Burcu (Kaptan), Sergen, Hasan

KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşamın finalde ekrana kaptanlar düellosu geldi. Mavi ekip kaptanı ve Kırmızı ekip kaptanı, haftanın ilk ekip oyununda verilecek pozitif yanları elde etmek için yarıştı. İki takımın kaptanı tadım yarışması yapmış oldu. Kazanan ise Burcu oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.