MasterChef’te ilk eleme talibi belli oldu! 21 Aralık MasterChef’te bireysel dokunulmazlık kimde?

22.12.2021
MasterChef’te ilk eleme talibi belli oldu! 21 Aralık MasterChef’te bireysel dokunulmazlık kimde?


MasterChef'te ilk eleme adayı belli oldu! 21 Aralık MasterChef'te bireysel dokunulmazlık kimde?

MasterChef Türkiye 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı, eleme talibi belirlendi. Gecenin sonunda kaybeden ekip ilk olarak bireysel dokunulmazlık için bir araya geldi. Gecenin sonunda kaybeden takımdan bir yarışmacı eleme potasında adını yazdırdı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK KAZANAN TAKIMI

Dokunulmazlık oyunu konsepti unlu ürünler oldu. Yarışmacılar, yedi tane unlu mamülü kusursuz şekilde hayata geçirmeye çalıştı. Yedi çeşit unlu mamul menüsünde açma, ayçöreği, kruvasan, dereotlu poğaça, çatal, simit, acıbadem kurabiyesi vardı. MasterChef Türkiye 2021’de 18. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Burcu’nun kaptan olduğu Kırmızı Ekip kazanmıştır.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2021’de 18. haftanın ilk dokunulmazlık oyununda gaecenin en iyi yemeğini icra eden Dilara bireysel dokunulmazlığı elde etti.

MASTERCHEF İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yarışmacıların birer oy kullandığı oylamada en fazlaca adı yazılan Mert haftanın ilk eleme talibi oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.