Masumlar Apartmanı 53. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

29.12.2021
Masumlar Apartmanı 53. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!


Masumlar Apartmanı 53. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

Masumlar Apartmanı dizisinin 53. kısmı TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluştu. Masumlar Apartmanı’nın son bölümünde; Esat ve Gülben yeni evlerindeki ilk davetini verdi. İşte Masumlar Apartmanı son bölüm full izle detayları…

Masumlar Apartmanı 53. bölüm izle

Safiye, Naci’nin otelden ayrıldığını öğrenir. Korku ve kızgınlık içinde gidip gelirken daha çok dayanamaz ve gidip Naci’yle yüzleşir. Netice ummuş olduğu benzer biçimde olmaz ve Safiye ümitsizliğe kapılır fakat Naci’nin beklenmedik bir kararla çıkagelmesi içinde yepyeni bir ümit yeşertir. Gülben’se apartmana taşınacak olmanın heyecanı içindedir. Sadece oraya taşınmasının ablasına iyi mi bir engel oluşturacağından habersizdir. Sonunda taşınma günü gelir çatar. Taşınmanın ertesi günüyse Gülben büyük bir yiyecek vermeye karar verir. Neşeyle başladığı hazırlık hüsranla sonuçlanacakken yardımına asla umulmadık biri yetişir. Han ve Ceylan aralarındaki sorunları görmezden gelip yalnız beraber olmanın mutluluğuna odaklanırlar. İnce bir çizgide dengede durmaya çalışırken, Han’ın çöpte karşılaşmış olduğu gizemli biri tüm dengeleri sarsacaktır.
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.