Masumlar Apartmanı’nda yaprak dökümü

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonuyla yeniden seyircisiyle buluştu. Yeni sezonun ilk bölümünün ardından diziyle ilgili bazı söylentiler …

19.09.2021
Masumlar Apartmanı’nda yaprak dökümü

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonuyla yeniden seyircisiyle buluştu. Yeni sezonun ilk bölümünün ardından diziyle ilgili bazı söylentiler çıkmaya başladı. Sezon finali bölümünde kaza geçirerek hayatını kaybeden İnci karakteriyle Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda da bir başrol oyuncusunun ayrılacağı konuşuluyor.

HABERE AİT GALERİ İÇİN TIKLAYIN GÖR

Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun İçi’ isimli kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Bu sebeple dizi gerçekliğiyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Dizinin başrollerinde yer alan isimlerden Farah Zeynep Abdullah’ın sezon finalinde diziden ayrılması üzerine dizide yeni bir dönem başladı.

Fenomen dizide ilk yaprak dökümü İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah ile oldu. İnci karakteri trafik kazasında hayatını kaybetti ve böylece Abdullah diziden ayrılmış oldu. Bu ayrılığın ardından diziye yeni bir kadın başrol karakter olarak Rüya girdi. Rüya’yı Melisa Şenolsun canlandırıyor. 

Son dönemde yer alan söylentilere göre dizide yeni bir ayrılık daha meydana gelecek. Dizinin sevilen isimlerinden Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar’ın diziye veda edeceği söyleniyor. Gülben rolüyle kariyerinde büyük bir adım atmış olan Merve Dizdar, başarılı oyunculuğuyla dikkatleri kısa zamanda üzerine çekmeyi başardı.

Dizdar, geçtiğimiz sezonda bir başka fenomen dizi olan Kırmızı Oda’da rol almıştı. Başarılı oyuncunun iki dizide birden oynayamayacağı düşünüldüğü için kafa karışıklığına sebep oldu. Kırmızı Oda’nın da yeni sezonu başladı ve Gülben karakteriyle Merve Dizdar’ın dizide yer almaya devam edeceği görüldü.

Tüm bunlar sonucunda Merve Dizdar’ın Masumlar Apartmanı dizisinden birkaç bölüm sonra ayrılacağı ve tamamen Kırmızı Oda kadrosunda yer alacağı söylentileri başladı. Bu iddialar, Masumlar Apartmanı seyircisini üzerken, dizinin senaristlerinden ve Merve Dizdar’dan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.  

 

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.