Mauritius’ta tayyare tuvaletinde yeni doğan bebek bulunmuş oldu

03.01.2022
Mauritius’ta tayyare tuvaletinde yeni doğan bebek bulunmuş olduBir tayyare tuvaletindeki çöp kutusunda terk edilmiş halde bulunan bebek tedavi altına alınırken, kaçmaya çalışan anası polis tarafınca yakalandı.


Mauritius’ta uçak tuvaletinde yeni doğmuş bebek bulundu

Doğu Afrika ülkesi Mauritius’ta havaalanı çalışanı, bir uçağın gümrük kontrolü için tarama yapmış olduğu sırada uçağın tuvaletindeki çöpte yeni doğan bir adam bebek buldu.

HASTANEYE KALDIRILDI

Personelin çöp kutusundaki kan lekeli wc kağıdından şüphelenerek bebeği fark etmesinin arkasından bebek tedavi için hastaneye sevk edildi.

ANNESİ GÖZALTINA ALINDI

Havaalanı polisinin yolcuları sorgulaması ile bebeği terk eden kişinin Madagaskarlı 20 yaşındaki bir karı olmasından şüphelenilirken bebeğin kendisine ilişkin bulunduğunu reddeden hanım, doğum yaptığını doğrulayan tıbbi muayenenin arkasından gözaltına alındı. Hastanede nezaret altında tutulan kadının durumunun iyi olduğu bildirildi.

Mauritius’a 2 senelik emek verme izniyle gelen hanım, hastaneden taburcu edildikten sonrasında yeni doğan bebeğini terk etmek suçundan yargılanacak.

Mauritius’ta uçak tuvaletinde yeni doğmuş bebek bulundu #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.