MediaMarkt ile MWC22’de yeni teknolojileri konuştuk!

14.03.2022
MediaMarkt ile MWC22’de yeni teknolojileri konuştuk!


Mobil Dünya Kongresi 2022 birkaç gün ilkin sonlandı. Metaverse’den 5G’ye birçok alanın ön plana çıkmış olduğu fuarda MediaMarkt da yerini aldı. Kurultay ile ilgil görüşlerini MediaMarkt Türkiye CPO’su Faruk Kocabaş ve MediaMarkt Türkiye COO’su Hulusi Acar‘a sorduk. MediaMarkt Türkiye, Mobil Dünya Kongresi’nde yerini aldı Shiftdelete.net Kocabaş, fuarda en oldukca ilgisini çeken bölümün nesnelerin interneti ve […]

Mobil Dünya Kongresi 2022 birkaç gün ilkin sonlandı. Metaverse’den 5G’ye birçok alanın ön plana çıkmış olduğu fuarda MediaMarkt da yerini aldı. Kurultay ile ilgil görüşlerini MediaMarkt Türkiye CPO’su Faruk Kocabaş ve MediaMarkt Türkiye COO’su Hulusi Acar‘a sorduk.

MediaMarkt Türkiye, Mobil Dünya Kongresi’nde yerini aldı

SDNShiftdelete.net

Kocabaş, fuarda en oldukca ilgisini çeken bölümün nesnelerin interneti ve akıllı mobil cihazlar ile giyilebilir teknoloji ve sağlık mevzusundaki cihazların bulunduğunu söylemiş oldu. MediaMarkt mağazasına girdiğimiz süre bu fuarın bir yansımasını gördüğümüz düşünüldüğünde yeni ürünlerin vatanımızda kısa bir süre içinde satışta olmasını umduğunu aktardı.

Augmented Reality yanında Assistive Reality teknolojisinin de enerjisini göstermeye başlaması da sonucunda MediaMarkt mağazalarında birbirinden işlevsel ürünleri göreceğimizin habercisi.

MediaMarkt Türkiye COO’su Hulusi Acar ise fuarla ilgili pandemiden sonrasında markaların yatırım hayata geçirmeye başlamasını pozitif yönde karşılarken katlanabilir telefonların mobil taraf için artık belirleyici bir nokta olmaya başladığını belirtti.

Acar, markaların son olarak modellerinde kullanılan komponentlerden bir kısmının yüzde 20 oranında doğadan toplanan plastiklerle üretildiğini ve sürdürülebilirlik mevzusunda önemli bir nokta bulunduğunu söylemiş oldu.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.