Meghan Markle, Prens Harry ile evlenerek meşhur olmak istedi

23.07.2022
Meghan Markle, Prens Harry ile evlenerek meşhur olmak istedi


ABD’de yaşayan çift, İngiltere’de bir kez daha münakaşa mevzusu oldu. Markle’ın, meşhur olmak için Harry ile evlendirilmiş olduğu öne sürüldü.

Yeni iddia: Meghan Markle, Prens Harry ile evlenerek ünlü olmak istedi

Kraliyet Ailesi’nin en oldukça tartışılan çifti olan Prens Harry ve eşi Meghan Markle, İngiltere’nin gündeminden düşmüyor.

Evlendikten sonrasında Kraliyet’ten ayrılarak ABD’ye yerleşen Markle-Harry çifti, monarşi hakkında “ırkçılık” suçlamasında bulunarak, eleştiri oklarını üstlerine çekmişti.

“Monarşiyi Hollywood sandı”

Son olarak ise Meghan Markle’ın, meşhur olmak için Prens Harry ile evlenmeye karar verilmiş olduğu iddia edildi.

Kraliyet yazarı Tom Bower, katılmış olduğu bir tv yayınında, “Meghan Markle monarşiyi anlamadı. Hollywood şeklinde bulunduğunu sanıyordu.” dedi.

“İşler ters gitti”

Dışarıdan bir ismin Kraliyet Ailesi’ne iştirak etmesi mevzusunda oldukça fazla coşku bulunduğunu ve birçoğunun bunu büyük bir gelişme olarak gördüğünü kaydeden Bower, öteki taraftan Meghan’ın, ailenin hiyerarşisini kavrayamadığı için işlerin süratli bir halde ters gittiğine dikkati çekti.

“Bir numara olamayacağını anlamadı”

Express’in haberine nazaran, Bower, “Bir numara olamayacağını anlamadı. Monarşide bir tek tek şahıs bir numaradır.” ifadelerini kullandı.

İngiliz yazar, “Monarşinin Hollywood şeklinde bulunduğunu düşünüyordu, her şeyin ünlülerle ilgili bulunduğunu sanıyordu. Aslına bakarsak monarşi, azca ödülle oldukça çalışmak demek. Bundan hoşlanmadı.” diye ekledi.

Yeni iddia: Meghan Markle, Prens Harry ile evlenerek ünlü olmak istedi #1

Sunucu karşı çıktı

Programın sunucusu Ben Shephard, “Meghan’ın, Harry ile evlenmeden ilkin iyi tanınmadığı ve Harry’yi şöhret için kullandığı” şeklindeki yoruma katılmadı.

Shephard, “Kendi başına ünlüydü ve birçok insan şeklinde hırslıydı. Yalnız markasını ve kim bulunduğunu denetim etmeye çalışıyordu.” karşılığını verdi.

Yeni iddia: Meghan Markle, Prens Harry ile evlenerek ünlü olmak istedi #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir. deneme bonusu veren siteler