Mehmet Ali Erbil’le tekrar yan yana gelmek istemem

12.05.2022
Mehmet Ali Erbil’le tekrar yan yana gelmek istememSunuculuğunu yapmış olduğu ödül töreninde Mehmet Ali Erbil’in söyledikleriyle şoka giren Melike Öcalan’dan izahat geldi.


Melike Öcalan: Mehmet Ali Erbil'le bir daha yan yana gelmek istemem

Meşhur şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir ödül törenine katıldı. Ödül vermek için sahneye çıkan Mehmet Ali Erbil’in sahnede her insanın içinde gecesinin sunucusu Melike Öcalan’a söyledikleri toplumsal emdyada gündem oldu.

“Sana değdiremedim”

Erbil, programın sunucusu Melike Öcalan’a önem vererek, “Oldukça güzelleşmişsin sen. Elimi değdirdiğim hepimiz meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi” ifadelerini kullandı.

Bugün 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Melike Öcalan yaşananlarla ilgili izahat yapmış oldu:

“İki gündür etkisindeyim”

“İki gündür olayın etkisinden çıkamıyorum. Bu şekilde bir şeyle anılmak can bunaltan bir şey açıkcası. Ne diyebilirim ki üzücü bir şey. Sahnede neye uğradığımı şaşırdım ben toparlamasam mevzu değişik bir bölgelere gidecekti birazcık sakin kalmaya başladım.

“Adam eli değmeden de oluyor”

Mhmet Ali Erbil okumuş bir insan bir kadının başarısıyla bir bölgelere gelmesine şaşırması oldukca üzücü. Bir adamın elinin değmeden bir kadının başarıya ulaşmış olmasına şaşırdı.

“Atatük’ten beri var”

Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk döneminden beri Türk hanımı bu sıkıntıları hep yaşıyor. Bu yalnız bizim sektörde yok her yerde var.

“Tekrar yan yana gelmek istemiyorum”

Latife dediğiniz gülünç olur bu gülünç değildi. Ustalaşmış olarak işimi yaparım ben fakat tekrar Mehmet Ali Erbil’le yan yana gelmek istemem”

Mehmet Ali Erbil’den Melike Öcalan’a: Sana değdirmedim ViDEO

Melike Öcalan: Mehmet Ali Erbil le bir daha yan yana gelmek istemem #1

Melike Öcalan: Mehmet Ali Erbil le bir daha yan yana gelmek istemem #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.