Meizu H60 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı | Şarjsız Tam 17 Saat

09.05.2020
Meizu H60 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı | Şarjsız Tam 17 Saat

Teknoloji şirketlerinden Meizu ‘’HD60’’ adındaki kablosuz kulaklığını kamuoyuna duyurdu. Bu kulaklığın en önemli özelliği ise bir kere yapılan şarj ile tam 17 saat kullanım tecrübesi sunması oldu. Tabi, özellikleri sadece bunlarla da sınırlı değil…

Teknoloji ile birlikte hayatımıza birçok alışkanlık değişti. Bunlardan birisi de kablosuz kulaklıklar oldu. Kablosuz kulaklıklar piyasaya çıktıktan sonra kablolu kulaklıklara talep bir hayli azaldı. İlk etapta pahalı bir şekilde piyasaya giriş yapan kablosuz kulaklıklar son yıllarda uygun fiyatlar ile satılmasından dolayı tercih edilmeye başlandı.

İşte Meizu HD60 Kablosuz Kulaklık

Meizu HD60 kulaklık özellikleri aşağıda ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. Aşağıdaki görsel ise cihazın görseli.

  • Meizu’nın çıkardığı kablosuz kulaklık olan HD60, 40 milimetrelik diyaframlara sahip. Üstelik bu diyaframlar, berilyum kaplama. Kafı bandı kısmı deri tasarım olan cihazda, paslanmaz çelik iskelet yer alıyor. Deri kısmı kaydırılabiliyor.
  • Qalcomm’un teknolojisine de sahip olan cihazda gürültü engelleme özelliği de var. Bu sayede son ses dinlediğiniz müzikler çevrenizi rahatsız etmeyecek.
  • Cihazda farklı ses modları da yer alıyor. Sağ kulaklık tarafında yer alan bir düğme ile farklı modlara geçiş yapmanız mümkün.
  • Meizu HD60 şarj ömrü 900 mAh olarak aktarıldı. Type-C girişinden şarj edilebilen cihaz tam tamına 17 saat dayanabiliyor. Bu da piyasa içerisinde çok güzel bir süre.

Meizu H60 Fiyatı Nedir?

Türkiye standartlarına göre üst seviyede olan kablosuz kulaklık, birçok özelliği ile kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Buna bağlı olarak da düşük bir fiyat beklememiz mümkün değil. Yapılan açıklamalara göre Meizu H60, 115 dolar. Bu da yaklaşık 880 TL ye denk geliyor. Tabi, işin içine vergileri de kattığımızda Meizu H60 fiyatı, 1000 TL’yi geçecek gibi görünüyor. Cihaz 11 Mayıs’da kullanıma sunulacak.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.