Melisa Döngel’in olaylı uçuşu!

Yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin izin gününde Bodrum’a tatil için giden Melisa Döngel, uçakta ses çıkaran bir kaç çocuğun annesinden …

25.08.2021
Melisa Döngel’in olaylı uçuşu!

Yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin izin gününde Bodrum’a tatil için giden Melisa Döngel, uçakta ses çıkaran bir kaç çocuğun annesinden çocuklarını susturmalarını istedi. Bunun üzerinde annelerle ağız dalaşına girdi. Hosteslerin zar zor sakinleştirdiği Döngel, yorgun olduğunu belirtti.

Yoğun bir yaz sezonu geçiren oyuncu Melisa Döngel, her izin gününde Bodrum’daki yazlık evine gitmek için yola çıktı. Uçağa binen Melisa Döngel, biraz zaman geçtikten sonra uçakta sürekli ses çıkaran çocukları uyardı.

Bunun üzerine çocukların anneleri devreye girdi. Genç oyuncu yorgun olduğunu ve uyumak istediğini belirtti. Ancak anneler de genç oyuncuda birden yükselince işler karıştı.

Kavga artıkça hostesler iki tarafı sakinleştirmeye çalıştı. Döngel annelere “Çocuklarınıza sahip çıkın. Sizi dinlemek zorunda değiliz. Böyle rahat yolculuk yapacaksanız özel uçak tutun” yüksek sesle anneleri uyardı. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.