Melisa Şenolsun canlandırıyor! Masumlar Apartmanı Rüya kimdir? Melisa Şenolsun kaç yaşlarında, nereli?

21.12.2021
Melisa Şenolsun canlandırıyor! Masumlar Apartmanı Rüya kimdir? Melisa Şenolsun kaç yaşlarında, nereli?


Melisa Şenolsun canlandırıyor! Masumlar Apartmanı Rüya kimdir? Melisa Şenolsun kaç yaşında, nereli?

Masumlar Apartmanı dizisinin resmi instagram hesabından, ”Hikayemize rüzgar benzer biçimde girecek başına emir Rüya ile tanışmaya hazır mısınız?” paylaşımı yapılmış oldu. Peki fakat Masumlar Apartmanı Rüya kimdir, kaç yaşlarında?

Melisa Şenolsun kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya’ya yaşam veren Melisa Şenolsun 25 yaşındadır. Memleketi İzmir olan Melisa Şenolsun, 24 Eylül 1996 tarihinde dünyaya geldi. Oyuncu Efecan Şenolsun’un kardeşi olan genç oyuncu, dizi kariyerine 2015 yılında yapılmış Tatlı Minik Yalancılar ile başladı. İzmir Gelişim Koleji Anadolu Lisesi mezunu olan Melisa Şenolsun, Uğur Mumcu Bornova Devlet Tiyatrosunda çalıştı. Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaşmış olduğu Tatlı Minik Yalancılar dizisiyle dikkatleri üstüne çekti. Bir döneme damga vuran Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırdı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda devam eden Melisa Şenolsun, 2018 yılında yapılmış Nefes Nefese’de narin fakat olmadık tehlikelere atılabilecek kadar da gözü kara bir kız olan Rüya’yı canlandırdı. Melisa Şenolsun son olarak Atiye dizisinde rol aldı.
 
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.