Merak edildi: Mahkum dizisinde avukat Cemre kimdir? Seray Kaya canlandırıyor! Seray Kaya kaç yaşlarında?

30.12.2021
Merak edildi: Mahkum dizisinde avukat Cemre kimdir? Seray Kaya canlandırıyor! Seray Kaya kaç yaşlarında?


Merak edildi: Mahkum dizisinde avukat Cemre kimdir? Seray Kaya canlandırıyor! Seray Kaya kaç yaşında?

Seray Kaya’nın Mahkum dizisinde yaşam verdiği Cemre karakteri merak uyandırdı. Parlak zeka, güzel ve aşırı istekli bir karakter olan Cemre dikkat çekti. Peki fakat Cemre kimdir, Seray Kaya kaç yaşlarında?

Mahkum Cemre kimdir?

30’lu yaşlarda… Ankara Hukuk Fakültesi’ni dereceyle tamamlamış oldu… Parlak zeka, güzel ve oldukça aşırı istekli… Fazlaca çalışkan ve yıldızı yüksek bir avukat olmasına karşın oldukça başarısız. Hukuk bürolarında çaylak avukat olarak başladı fakat kurumsal hayata ayak uyduramadığından kovuldu. Devlet kadrosunda, kimsenin almadığı ya da almaya cesaret edemediği davaları alan bir kamu avukatı olarak çalışıyor… Bilhassa hanım ve çocuk davalarını seçiyor. Motoruyla adliyeden adliyeye koşturuyor… Hemen hemen kazanabildiği bir dava yok… Mahkemede ikna edebildiği bir savcı ya da hakim olmadı. Fırat’ın masumiyetini kanıtlayacağı büyük duruşma en büyük davası olacak.

Seray Kaya kimdir?

Seray Kaya, 4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba dedi. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.
Oyunculuğa 2012’de “Rahatlık Sokağı” adlı diziyle başlamış olan Seray Kaya ‘’Erkeğimin Ailesi’’ dizisindeki ‘Kırmızı Şapkalı Kız’ rolüyle dikkatleri üstüne çekti. Peşinden “Gülümse Yeter” dizisinde rol aldı. Sonrasında ’Hanım’ dizisinde başarıyla canlandırdığı Şirin karakteriyle internasyonal bir başarı elde etti.   İlk beyaz perde filmi “Türkler Geliyor” projesinde Maria karakterine ve peşinden “Müessese Osman” dizisinde Lena karakterine yaşam vermiştir. Şimdi ise Mahkum dizisinde avukat “Cemre” rolüyle karşınızda…

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.