Merak edildi: Mahkum uyarlama mı? Mahkum hangi diziden uyarlama? Innocent Defendant mevzusu gerçek mi?

26.12.2021
Merak edildi: Mahkum uyarlama mı? Mahkum hangi diziden uyarlama? Innocent Defendant mevzusu gerçek mi?


Merak edildi: Mahkum uyarlama mı? Mahkum hangi diziden uyarlama? Innocent Defendant konusu gerçek mi?

Mahkum dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun başrollerinde yer almış olduğu dizinin mevzusu merak ediliyor. İşte Mahkum dizisinin mevzusu.

Mahkum mevzusu nedir?

“Mahkum”da; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden ilkin araştırmış olduğu son olarak dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Sulh Yesari’nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Mahkum uyarlama mı?

“Innocent Defendant” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaristliğini Uğraş Güneş uyarlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.