Merak edildi: Yargı dizisindeki Ilgaz kimdir? Kaan Urgancıoğlu canlandırıyor! Kaan Urgancıoğlu kaç yaşlarında?

19.12.2021
Merak edildi: Yargı dizisindeki Ilgaz kimdir? Kaan Urgancıoğlu canlandırıyor! Kaan Urgancıoğlu kaç yaşlarında?


Merak edildi: Yargı dizisindeki Ilgaz kimdir? Kaan Urgancıoğlu canlandırıyor! Kaan Urgancıoğlu kaç yaşında?

Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Ilgaz’a Kaan Urgancıoğlu yaşam veriyor. Peki fakat Kaan Urgancıoğlu kimdir, evli mi, kaç yaşlarında?

Yargı Ilgaz kimdir?

Ilgaz, dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden başarıya ulaşmış bir savcıdır. Babası Metin’in kendisine öğrettiği değerleri tüm benliğiyle özümsemiş, direkt şaşmayan bir yapısı vardır. İşinde soğukkanlı, mesafeli, ilke sahibidir fakat ailesine karşı tutumu şefkatli, koruyucu kollayıcıdır. Çınar’la tüm çabasına karşın kuramadığı kardeşlik bağını kız kardeşi Defne’yle en saf ve duygulu haliyle yaşar. Kendi kuralcılığının aksine tabiatın kuralsızlığına hayrandır, gerçek bir tabiat tutkunudur.
 

Kaan Urgancıoğlu kimdir?

Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981’de Aydın’da hayata merhaba dedi. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Hususi Türk Koleji’nde, liseyi ise Hususi İzmir Amerikan Koleji’nde tamamlamış oldu. Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Ana para Piyasası ve Borsa Kısmı’nde 2007 senesinde tamamladı. Öğrenciliği esnasında Karaoğlan ve Kampüsistan dizilerinde başrol oynayarak oyunculuğa başladı. İlk beyaz perde filmi Ispanaktan Nağmeler (2005) idi.

Yükseköğrenimini tamamladıktan sonrasında New York’taki Stella Adler Studio of Acting’de oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonrasında Kadir Özgü Üniversitesi Film ve Drama Kısmı’nde yüksek lisans yapmış oldu. Çetin Sarıkartal’ın yönettiği Ara adlı tiyatro oyununda rol aldı. Kara Sevda dizisindeki Komut Kozcuoğlu rolüyle 2015’te Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri’nde En iyi destek adam oyuncu ödülüne kıymet bulunmuş oldu.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir