Merak edildi: Yasak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay canlandırıyor! Berk Oktay kaç yaşlarında?

27.12.2021
Merak edildi: Yasak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay canlandırıyor! Berk Oktay kaç yaşlarında?


Merak edildi: Yasak Elma Çağatay kimdir? Berk Oktay canlandırıyor! Berk Oktay kaç yaşında?

Berk Oktay, Yasak Elma’nın yeni sezonunda ilgi odağı olan karaktere yaşam veriyor. Yıldız’ın eşi olan Çağatay karakteri Kumru ile olan yasak aşk ile dizinin gündemine oturdu. İşte Berk Oktay’ın hayatıyla ilgili bilgiler…

Yasak Elma Çağatay kimdir?

Çağatay kırk yaşlarında, yakışıklı, iyi eğitimli, varlıklı, çağdaş, çalışkan bir adamdır. Büyük bir kargo firmasının sahibidir. En büyük özelliği müzmin bekar olmasıdır. Hayatında hep bayanlar olur sadece asla biriyle evliliğe yanaşmaz. Feride ve Çağatay’ın babası Hasan Ali boşandıklarında hemen hemen ergen yaşlarda olan Çağatay annesinin dolduruşları yüzünden babasıyla görüşmeyi kesmiştir. Bugüne dek annesiyle hiçbir kız arkadaşını tanıştırmamıştır. Annesine saygıda kusur etmez fakat kendi hayatına da fazla müdahale ettirmez. Arkadaşlarının sevgilileri Çağatay’ı hep potansiyel çekince olarak görürler. Çağatay, yakışıklı karizmatik ve hovarda olduğundan, daha da fazlası, asla evlenmeyi düşünmediğinden onunla arkadaşlık etmesinden tedirgin olurlar. Çağatay ise kendi hayatından oldukça memnundur. Onun prensipleri vardır ve onunla beraber olmak isteyen şahıs onun hayatına ve şartlarına adapte olmak zorundadır. Ne var ki, Çağatay’ın Yıldız’la tanışması onun tüm dengeleri alt üst edecektir. Yıldız yardımıyla hem değişecek, hem babasıyla ilişkisi tekrardan şekillenecek, hem de anası Feride’nin tepkisini çekerek anası ve Yıldız’ın içinde kalacaktır.

Berk Oktay kimdir?

28 Ekim 1982’de Ankara’da dünyaya gelen Oktay, ustalaşmış kariyerine manken olarak başladı. 2007 senesinde “Tatlı Bela Fadime” dizisiyle oyunculukla tanıştı. Arkasından “Akasya Durağı” ve “Arka Sokaklar” dizileriyle adını duyurdu. Show TV’de gösterilen duygusal güldürü “İlişki Durumu: Karışık” ve “İlişki Durumu: Evli” dizilerinde rol aldı.
Berk Oktay’ın Oynadığı Diziler
İlişki Durumu: Karışık/Can Tekin/2015
İlişki Durumu: Evli/Can Tekin/2016
Tatlı Bela Fadime/Levent/2007
Akasya Durağı/Murat/2008
Arka Sokaklar/Sinan/2009
Alev Alev/Murat/2012
Benim Hala Umudum Var/Hakan/2013
Aşktan Kaçılmaz/Berzan/2014
Savaşçı/Kaan/2017

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.