Merak edildi: Yasak Elma Sami Önder kimdir? Yasak Elma Sami Önder kaç yaşlarında, gerçek adı nedir?

27.12.2021
Merak edildi: Yasak Elma Sami Önder kimdir? Yasak Elma Sami Önder kaç yaşlarında, gerçek adı nedir?


Merak edildi: Yasak Elma Sami Önder kimdir? Yasak Elma Sami Önder kaç yaşında, gerçek adı nedir?

Yasak Elma dizisi müdavimleri Sami Önder karakteri hakkında bilgileri araştırıyor. Yasak Elma dizisinde Sami Önder Doğan2ın eski düşmanı olarak biliniyor. Peki fakat Yasak Elma Sami Önder kimdir?

Yasak Elma Sami Önder kimdir?

Yasak Elma dizisinde şirkette bazı dengeler değişecektir. Görüşmede ana para artırımı sonucu alınıyor. Bunun sebebi ise Sami Önder adındaki bir şahsın şirkete ilişik hisseleri eline geçirmeye emek vermesi olarak biliniyor. Hepimiz Nadir’den şüphelenir ve Arzu Nadir’in Sami Önder ile ortaklık yaptığını söyler.

Doğan ile birlikte ikiliyi aynı yerde basmak amacıyla hareket ettiklerinde ise dizinin finalinde Nadir’i, desteğe muhtaç çocuklarla bir arada görüyor ve burada Arzu hakikaten de pot kırmış oluyor. Şirkette dengeleri değiştiren ve Doğan’ın eski düşmanı Sami Önder kim? Arzu, neye ya da nelere dayanarak en derin Sami Önder adındaki gizemli şahıs ile görüştüğünü hissettiği ve bunu Doğan’a söyledi?

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.