Merak edildi: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz Kübra instagram adresi! Kübra Ertürk kaç yaşlarında?

30.12.2021
Merak edildi: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz Kübra instagram adresi! Kübra Ertürk kaç yaşlarında?


Merak edildi: Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra kimdir? Yemekteyiz Kübra instagram adresi! Kübra Ertürk kaç yaşında?

Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu, TV8’de gösterilen Yemekteyiz programının yeni hafta yarışmacıları belli oldu. Aşçı Tahir, Hüda, Spor eğitmeni Deniz ve Kübra adlı yarışmacıların yer almış olduğu programda bu hafta rekabet artıyor.

Yemekteyiz Kübra Ertürk kimdir?

Gösterilen 76. bölüm fragmanında Tahir Bey ve Kübra Hanım arasındaki tartışmalı diyaloglar dikkat çekti. Kübra hanımın, ”Daha oldukça giyebilmek için liposakşın yaptırdım.” cümlelerine karşılık Zuhal Hanım’dan, ” Kıvrımlı hanımlar, kıvrımlı modeller.” karşılığını aldı ve daha oldukça övülmek istediğini belirtti. Kübra hanım Tahir Bey’e ”Gereksiz yorumlar yapıyorsunuz. Bu hafta ben oldukça sınanacağım.” dedi. 

Şahika Kübra Ertürk, ”Görüntüsü fena bir yarışmacıyla karşılaşmak istemiyorum. Bakım oldukça mühim. Miss World’üm demiyorum. ” ifadelerini kullandı.

32 yaşlarında olan Kübra Ertürk, ”Ben yiyecek yiyecek için yağ aldırma işlemi yaptırdım.” cümlelerini belirtti. Yıl içinde iki kez liposakşın yaptıramadığı için pilatese başladı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.