Merak uyandırdı: Baba dizisinin oyuncularının adları! Baba dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Baba oyuncu ekibi

27.12.2021
Merak uyandırdı: Baba dizisinin oyuncularının adları! Baba dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Baba oyuncu ekibi


Merak uyandırdı: Baba dizisinin oyuncularının isimleri! Baba dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Baba oyuncu kadrosu

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Davet Bayrak’ın oturmuş olduğu, senaristliğini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın yazdığı “Baba” dizisi yakında SHOW TV seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki fakat Baba dizisinin oyuncuları kim?

Baba  Oyuncu Ekibi

Baba dizisi oyuncuları kimdir? sorusu çoğunlukla araştırılıyor. Baba oyuncu ekibindeki adlar haberimizde.

Baba Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Baba dizisinin oyuncuları içinde; Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu içeriyor.

 

Haluk Bilginer kimdir?

Nihat Haluk Bilginer (d. 5 Haziran 1954; İzmir), Türk oyuncu ve yönetmendir. Rol almış olduğu oyunlar ve filmlerle birçok ödülün sahibi olan oyuncu, 1990 senesinde Tiyatro Stüdyosu’nun kurucuları içinde yer almış ve 1996’da Zuhal Olcay’la beraber Oyun Atölyesi’ni kurmuştur.
 

Tolga Sarıtaş kimdir?

Aslen Sivaslı olan Sarıtaş, İstanbul’da doğup büyüdü. Halil Akkanat Lisesi’nden mezun oldu. Esenyurt Belediye Tiyatrosu’nda ve Tiyatro Zeytindalı’nda sahne aldı. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de yakından ilgilenen oyuncu, ufak yaşlarda bağlama çalmayı öğrendi.
 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.