Merak uyandırdı: Kardeşlerim Ayla kimdir? Berk’in annesini kim oynuyor? Aslı Mavitan canlandırıyor! Aslı Mavitan kaç yaşlarında?

24.12.2021
Merak uyandırdı: Kardeşlerim Ayla kimdir? Berk’in annesini kim oynuyor? Aslı Mavitan canlandırıyor! Aslı Mavitan kaç yaşlarında?


Merak uyandırdı: Kardeşlerim Ayla kimdir? Berk'in annesini kim oynuyor? Aslı Mavitan canlandırıyor! Aslı Mavitan kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisinin oyuncuları arasından Ayla ilgi odağı oldu. Cumartesilerinin beğenilen dizisi Kardeşlerim’de Ayla’ya Aslı Mavitan yaşam veriyor. İşte Kardeşlerim’in Ayla’sı Aslı Mavitan’a dair bilgiler…

Kardeşlerim Ayla kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Ayla karakteri Berk’in annesidir.

Aslı Mavitan kaç yaşlarında?

22 Kasım 1980 tarihinde İstanbul‘da doğan Aslı Mavitan’ın anası 1973 Türkiye güzeli Yıldız Arhan, babası ise meşhur müzisyen (Hayık Aram Tataryan) Hayko‘dur. Ebeveyni 2 yaşlarındayken boşandıktan sonrasında 8 yaşlarında iken anası İşadamı Ahmet Mavitan ile evliliğe ilk adımını attı. 1998 senesinde 18 yaşına vardığında mahkeme sonucu ile soyadını üvey babasının soyadı ile aynı yapmıştır. Bununla birlikte babasının dininden çıkarak İslam dinini seçmiştir. Aslolan babasının ilk eşinden Alex adlı kardeşi şarkıcılık yapmaktadır. Annesinin ikinci eşi Ahmet Mavitan’dan da bir adam kardeşi vardır. Yıldız Arhan 2015 senesinde Ahmet Mavitan’dan boşandı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.