MERAK UYANDIRDI: Muzaffer Döner TikTok hesabı nedir? Esra Erol fenomen Muzaffer Amca – Songül – Gülcan vakası nedir? Muzaffer Amca kaç yaşlarında?

20.12.2021
MERAK UYANDIRDI: Muzaffer Döner TikTok hesabı nedir? Esra Erol fenomen Muzaffer Amca – Songül – Gülcan vakası nedir? Muzaffer Amca kaç yaşlarında?


MERAK UYANDIRDI: Muzaffer Döner TikTok hesabı nedir? Esra Erol fenomen Muzaffer Amca - Songül - Gülcan olayı nedir? Muzaffer Amca kaç yaşında?

Esra Erol’da programına canlı bağlanan ve TikTok fenomeni bulunduğunu söyleyen Muzaffer Döner’in hal ve tavırları dikkat çekti. Muzaffer Döner, ”Fenomen olmak için 47 senelik karımdan vazgeçtim. Oldukça yakışıklıyım ve karımı istemiyorum” dedi ve ayağa kalkıp dans etti. 

Muzaffer Döner kimdir?

Muzaffer Döner 64 yaşındadır. ATV ekranlarında gösterilen Esra Erol’un programında Muzaffer Döner 47 senelik karısını bıraktıktan sonrasında kendinden 20 yaş ufak Gülcan ile aşk yaşamaya başladı. 

Songül Hanım “47 senelik evliyiz. Ben ona ömrümü verdim. Çocuklarımız ve torunlarımız var” dedi. Canlı yayına bağlanan Döner, eşinin geri dönmesini istemesine “Ben fazlaca yakışıklıyım, karımı istemiyorum” yanıtını verdi. Döner 3-4 bin takip edeni bulunduğunu ve TikTok fenomeni bulunduğunu da dile getirdi.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir