Merhum oyuncu Kemal Sunal’ın anıları bir bir gün yüzüne çıkıyor! Eşi Gül Sunal’dan sürpriz…

Yeşilçam’ın efsanelerinden olan merhum oyuncu Kemal Sunal’ın hatıraları gün yüzüne çıkacak. Sunal’ın ailesi, sanatçının kişisel arşivini …

29.06.2021
Merhum oyuncu Kemal Sunal’ın anıları bir bir gün yüzüne çıkıyor! Eşi Gül Sunal’dan sürpriz…

Yeşilçam’ın efsanelerinden olan merhum oyuncu Kemal Sunal’ın hatıraları gün yüzüne çıkacak. Sunal’ın ailesi, sanatçının kişisel arşivini, sevenleriyle paylaşmaya hazırlanıyor.

Merhum oyuncu Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal YouTube kanalında, “Kemal Hadi Gel Bi Kahve İçelim” programında Sunal’ın hatıralarını ve yer yer yaşamından kesitleri sunacak. Programın içeriği ile ilgili konuşan Sunal,

“Bunun bizim Kemal’e, sevenlerine, gelecek nesillere, Türk sinemasının bir dönemini inceleyen akademisyenlere borcumuz olduğunu düşünüyoruz. Kemal gülmeyi de güldürmeyi de severdi. Biz de anıları paylaşırken bazen hüzünlensek de daha çok gülmeyi seçtik” dedi.

Yeşilçam’ın unutulmaz usta oyuncularından olan Kemal Sunal’ın vefatının 21’inci yılına özel anma töreni gerçekleştirilecek. Sunal, 3 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 12.00’de, Zincirlikuyu Kabristanı’nda dua ile hatırlanacak.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.