Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti

18.02.2022
Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf ettiMerve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen Merve Boluğur, kendisine yeni bir yol çizdi. Müzik piyasasına giriş halletmeye hazırlanan Boluğur, albüm hazırlığına girdi.

“AŞK YOK İŞ VAR”

Müzik emekleri için Emre Kaya ile sık sık bir araya gelen güzel oyuncu aşk iddialarını yalanlamıştı. Boluğur “Aşk yok, iş var” açıklamasında bulunmuştu.

Oyuncunun bu açıklamasından sonrasında Emre Kaya’yla stüdyoda çekilen samimi görüntüleri ortaya çıktı. Tüm bunların peşinden oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir mekana eğlenmeye gitti. Nilüfer’in “Sen Mühimsin” şarkısı eşliğinde dans ederken paylaşmış olduğu videosu gündem olan Boluğur’un, Emre Kaya ile dans etmiş olduğu yeni bir görüntüsü daha ortaya çıktı.

DANS VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI

Bir magazin sayfası tarafınca ‘Merve Boluğur ile Emre Kaya’nın aşk dansı’ açıklamasıyla paylaşılan görüntüleri etken olarak kullandığı toplumsal medya hesabından gösteren oyuncu, “Dostum demiştim ya… Aşık olduğumda söylerim” ifadelerini kullandı. 34 yaşındaki güzel oyuncu Merve Boluğur, 3,7 milyon takip edeni bulunan Instagram hesabından yapmış olduğu bu izahat ile aşkını itiraf etmiş oldu.

Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti #1

Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir