Merve Özbey koronavirüse yakalandı

05.01.2022
Merve Özbey koronavirüse yakalandıKoronavirüs testi pozitif çıkan Merve Özbey, Instagram hesabından bir paylaşım yapmış oldu.


Merve Özbey koronavirüse yakalandı

Meşhur müzisyen Merve Özbey, corona virüsüne yakalandı. Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda kontrol sonucunun pozitif çıktığını belirten Özbey, önlem çağrısında bulunmuş oldu.

“NEGATİFE DÖNÜNCE BULUŞACAĞIZ”

Toplumsal medyayı etken kullanan Özbey, paylaşımında “Üzülerek söylüyorum ki bugün yaptırdığım Covid-19 testim pozitif. Sizlerle bir süre uzak kalacağız fakat 10 gün sonrasında kontrol sonucum negatife gelir gelmez tekrardan buluşacağız” dedi.

Özbey, evvelinde planlanan iki konserin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurarak, “Hepinize önlemli ve sıhhatli günler arzuluyorum” ifadelerini kullandı.

Merve Özbey koronavirüse yakalandı #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.