Metin2 Pvp Nedir?

12.05.2020
Metin2 Pvp Nedir?

Metin2 yaklaşık 15 senedir hayatımızda. Çıktığı andan itibaren Türkiye’de büyük bir oyuncu kitlesi yakalayan Metin2 nin birde Pvp versiyonu var. Peki, Metin2 Pvp nedir? Metin2 Pvp Nasıl Kurulur? Bu yazımızda bu soruların cevabını vereceğiz.

MMORPG türünde Türkiye’de efsane haline gelen Metin2 oyunu online bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Yeni nesil bu oyunu daha önce duymamış olabilir. Ama 2007-2014 yılları arasında etkin bir şekilde online oyun oynayan kişilerin gözü yaşlı…

Metin2 Pvp İle Oyundan Zevk Alabilirsiniz

Metin2 Pvp’lerin en güzel yanından birisi de oyunun aşırı kolay hale gelmesidir. Örneğin, Metin2 Türk’te 1 ayda yapacağınız çarı, Metin2 Pvp’de 1 günde yapmanız mümkün. Bu nasıl oluyor peki?

Metin2 Pvp kurulumu, Metin2 orijinal dosyası üzerine kuruluyor. Şu an piyasada bir sürü Metin2 Pvp’den bahsetmek mümkün. Size uygun Pvp’yi bulun ve indirin. Dosyayı indirdikten sonra dosya içerisindeki Metin2 klasörünün içine atın. Bu işlemleri yaptığınızda Metin2 Pvp oynayabileceksiniz.

Metin2 Pvp kayıt işlemleri, oyunun ana sitesinden olmamaktadır. Her pvp oyununun kendine özel sitesi vardır. Bu siteden oyunu indirdiğiniz gibi kayıtta olabilirsiniz. Kayıt şartları normal oyuna göre daha hafiftir.

Metin2 Pvp Ücretli Mi?

Metin2 oyununun her iki versiyonu da ücretsizdir. Tek yapmanız gereken oyun dosyalarını bilgisayarınıza indirmenizdir. Fakat, oyun içinde daha hızlı gelişmek isterseniz EP alımı yapabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak ücret verebilirsiniz.

Metin2 Pvp Hile Var Mı?

Metin2 Türk hile ile sıkça gündeme gelmişti. Oyun, hile açıklarını bir türlü kapatamıyordu. Bundan dolayı oyunu bırakan Türk oyuncuları Pvp ye yöneldi. Metin2 Pvp hile açısından daha rahattır. Hile yazılımcılar tarafından engellenmektedir. Fakat, hile olan Pvpler de mevcuttur. Metin2 Forum yazılarını takip ederek size uygun yeri bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.