MHP’nin 2024 mahalli seçim şarkısı! Mustafa Yıldızdoğan besteledi, Bahçeli’ye teslim edildi

13.08.2023
MHP’nin 2024 mahalli seçim şarkısı! Mustafa Yıldızdoğan besteledi, Bahçeli’ye teslim edildi

[ad_1]

MHP’nin mahalli seçim şarkısı belli oldu. Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan tarafınca, MHP’nin mahalli seçimlerde kullanımı amacıyla bestelenen şarkı, Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye teslim edildi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Yıldızdoğan, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in istekleri doğrultusunda ‘2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu’ seçim şarkımız ‘Bu Diyarda’yı teslim ettim. Rabbim utandırmasın.” ifadelerini kullandı.

DFSFSDF

MHP’NİN SEÇİM ŞARKISI ‘BU DİYARDA’NIN SÖZLERİ

MHP’nin mahalli seçimlerde kullanacağı şarkının sözleri şöyleki:

“Mecnun Leyla’sını arar, Aslı saçlarını tarar/ Beni bir titreme sarıyor, bu diyarda bu diyarda/ Bu diyara bu diyara canım feda bu diyara/ Bu diyara bu diyara canım kurban bu diyara/ Sevda yakar saza gelir, kuzu meler söze gelir/ Dağlar bile mısra gelir, bu diyarda bu diyarda/ Dağlar bile mısra gelir, bu diyarda bu diyarda/ Bu diyara bu diyara, canım feda bu diyara/ Bu diyara bu diyara, canım kurban bu diyara/ Suyun akışı başkadır, gülün kokuşu başkadır/ Kurdun bakışı başkadır, bu diyarda bu diyarda/ Kurdun bakışı başkadır, bu diyarda bu diyarda/ Bu diyara bu diyara canım feda bu diyara.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yılın etkileyici doğa olaylarından! Binlerce kişi akın ettiSenenin etkisinde bırakan tabiat vakalarından! Binlerce şahıs akın etti
Kafa kafaya çarpıştılar! Ölü ve yaralılar varKafa kafaya çarpıştılar! Ölü ve yaralılar var
O bölgeler için uyarı geldi! Sabah saatlerinde başlayacakO bölgeler için uyarı geldi! Sabah saatlerinde başlamış olacak[ad_2]

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.