MHRS şifremi unuttum! İşte çözümü – Teknoloji Pusulası

26.12.2021
MHRS şifremi unuttum! İşte çözümü – Teknoloji Pusulası


Hızla gelişen değişen teknolojinin gelişmesi, birçok buluşma ya da kurumsal işlerimizi web üstünden kolaylıkla halledebilmemize olanak tanıdı. e-Devlet, e-Nabız, MHRS şeklinde uygulamalar, bu mevzuda işimizi bir fazlaca kolaylaştırıyor. Fakat, bu uygulamalara erişimimiz bir halde kesilirse işlerimiz ansızın aksayabilir. Gizyazı unutmak bu aksamalara yol açacak olaylardan biri ve en oldukça başımıza geleni. Peki MHRS şifrenizi unuttuysanız ne yapmalısınız?

Bağlantı sorunlarına çözüm: Yeni Wi-Fi 6 teknolojisi neler sunuyor


Bağlantı problemlerine çözüm: Yeni Wi-Fi 6 teknolojisi neler sunuyor

Wi-Fi 6 Plus teknolojisini destekleyen HUAWEI AX3 Router, 3000 Mbps’ye varan hız kıymeti ile öne çıkıyor. İşte detaylar..

MHRS nedir ve ne işe yarar?

MHRS, şu demek oluyor ki Merkezi Tabip Buluşma Sistemi, bir sağlık sorununuz ya da kontrolünüz olduğu taktirde, size aile hekimi ya da arzu ettiğiniz bir devlet hastanesinden buluşma alabilme olanağı sağlar. Aile hekiminden görüntülü muayene ve düzgüsel muayene için buluşma alabilirsiniz. Ek olarak konuma ve polikliniğe bir devlet hastanesinden ya da genel arama ile şehrinizde bulunan bir hastaneden buluşma alabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.