Milla Jovovich’ten harbe tepki

28.02.2022
Milla Jovovich’ten harbe tepkiKökenleri hem Ukrayna hem de Rusya’ya dayandığı için ikiye bölünmüş hissettiğini belirten Milla Jovovich, Ukraynalılara destek veren paylaşımlarda bulunmuş oldu.


Milla Jovovich’ten savaşa tepki

Ukrayna’da doğan 46 yaşındaki “Resident Evil” yıldızı Milla Jovovich, Rusya’nın devam eden işgalne tepki göstererek Ukrayna’ya verdiği desteği paylaştı.

“KALBİM KIRIK”

Jovovich Instagram’da, “Doğduğum yer olan Ukrayna’da süregelen olaylardan dolayı kalbim kırık. Ülkem ve insanoğlu bombalanıyor. Dostlar ve aileler saklanıyor.

Kanım ve köklerim hem Rusya’dan hem de Ukrayna’dan geliyor. Ortaya çıkan dehşeti, ülkenin yıkılmasını, ailelerin yerinden edilmesini izlerken ikiye bölünüyorum” mesajını paylaştı.

Jovovich, doğduğu ülkedeki savaşı, bir zamanlar eski Yugoslavya’nın bir parçası olan Sırbistan’dan gelen tabip olan babasının deneyimleriyle karşılaştırdı.

“HEP SAVAŞ”

Jovovich, Ukrayna’ya yönelik mevcut saldırının sivilleri koruyacağı mevzusunda iyimser olmadığını ifade ederek şöyleki yazdı:

“Babamın anavatanı olan eski Yugoslavya’daki savaşı ve ailemin, yaşamış olduğu travmayı ve terörü anlattıkları hikayeleri hatırlıyorum. Harp. Hep cenk. Sulh getiremeyen liderler. Ve daima, insanoğlu bunun bedelini kan ve gözyaşıyla ödüyor.”

Jovovich, Kiev’de hayata merhaba dedi. Hemen hemen beş yaşlarındayken Londra’ya göç etmeden ilkin çocukluğunun çoğunu Moskova’da geçirdi. Bir yıldan kısa bir süre sonrasında ailesi yeniden California’ya taşındı ve sonunda Los Angeles’a yerleşti.

Milla Jovovich’ten savaşa tepki #1

Milla Jovovich’ten savaşa tepki #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

UYARI : İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi, haber, yazı ve yorumlar genel bilgilendirme amaçlı olup doktor muayenesi, teşhis ve tıbbi tedavi yerine geçmez. Sitemizde yer alan bilgileri uygulamadan önce mutlaka konusunda uzman bir doktora danışmalısınız. Her bireyin metabolik yapısı farklı olduğu için sitemizde verilen bilgiler sizin metabolik yapınıza ve/veya hastalığınızın tedavisine uygun olmayabilir ve size uygun olmayan bir uygulama sonucu sağlığınız bozulabilir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin ve üyelerin; konusunda uzman bir doktorun görüşünü almadan ve sağlık kontrolünden geçmeden sitede yer alan bilgileri uygulamaları halinde doğabilecek sağlık sorunlarından Webhane.Com sitesi sorumlu değildir.