Header Reklam

Google Sponsor

Minecraft Pocket Edition Son Sürüm indir

05.05.2020
Minecraft Pocket Edition Son Sürüm indir

Aksiyon oyunu olarak piyasaya sürülen Minecraft Pocket Edition, 2011 tarihinde Mojang tarafından geliştirilmiştir. Geliştirilme aşamasından sonra ise Microsoft Studios tarafından piyasaya sürülmüştür. Minecraft sevdalısı oyuncular tarafından,Minecraft Pocket Edition indir araması sıkça yapılmaktadır fakat herhangi bir sonuç bulunamamaktadır. Bu yazımızda Minecraft Pocket Edition son sürüm ile ilgili her detayı bulacaksınız.

Minecraft Pocket Edition Nasıl Bir Oyun?

Açık dünya türünde bir oyun olan Minecraft Pocket Edition’u hem mobil hem de masaüstünde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyun üzerinde bulunan kutuları harita üzerinden bularak, malzeme elde edebilirsiniz.

Minecraft oyununda birçok sunucu vardır. Bu sunucular içerisinde çok çeşitli dünyalar ve modlar vardır. Bu durum da oyundaki çeşitli durumu arttırmaktadır. Gerçek hayatta kullanılan çoğu eşya vardır. Bu eşyalar ile hem yeni yapılar oluşturabilir hem de kendinizi savunabilirsiniz. Oyunda bulunan haritalar, büyük alanlar kaplamaktadır. Bu nedenle de sıkılmadan bir oyun deneyimi yaşamanız mümkündür.

Oyun içerisinde oynamak istediğiniz modları internet sitelerinden temin edip, kurabilirsiniz. Minecraft mod kurulumu yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Her oyun modunda çeşitli alanlar ve çeşitli kurallar vardır. Bu modlar içerisinde iyi bir strateji ile hayatta kalabilirsiniz. Kendinize evler inşa ederek ve silahlar yaratarak, oyunda kalma sürenizi de arttırabilirsiniz.

Oyun açık dünya oyunu olduğu için online bir şekilde oynanıyor. Sonuç olarak oyunda tek değilsiniz. Arkadaşlarınız ile ekip oluşturup, Minecraft Pocket Edition oyununu keyifle oynayabilirsiniz.

Minecraft Nasıl İndirilir?

Minecraft indirmek için ilk olarak aşşağıda verdiğimiz linke tıklamanız gereklidir. Aşşağıda verdiğimiz linke tıklayarak Minecraft indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Aşşağıda vereceğimiz link Minecraft ücretli linkidir. Güncellemere bağlı olarak, ücretsiz Minecraft indirme linklerini sizlerle paylaşacağız.

Minecraft İndirme Linki: https://programindir.net/minecraft/YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.


Google Sponsor