MISS ANGEL OF TURKEY 2022 FİNALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

29.06.2022
MISS ANGEL OF TURKEY 2022 FİNALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Türkiye’nin en güzel kızı dün akşam gerçekleşen Miss Angel of Turkey 2022 yarışmasıyla belli oldu. Finale kalan 16 güzel arasından birinci Tuğba Erdoğan, İkinci Nur Sarı üçüncü Gökçe Şahin oldu. Mansiyon ödüllerini ise; Fotomodel Güzeli Selen Düzenli, Promising Egem Sümen, Catwalk ise Sıla Çınar aldı. Gecenin sunuculuğunu ünlü Miss Model of World Güzeli Cansu Taşkın ve ünlü Dj Santo Fuego üstlendi.

Miss Angel of Turkey 2022 Sılan Çınar kimdir?

Ankara’da okuyan ve 19 yaşında olan Sılan Çınar yarışmadaki enerjisiyle tanınıyor. Gerek tebessümü, gerek doğallığı ve içtenliği ile gönüllerde taht kuran Çınar, modellik kariyerinin ilk adımlarını Miss Angel of Turkey Güzellik Yarışması’yla yaptı. Alanında güçlü isimleri örnek aldığını belirten Çınar aynı zamanda Ufuk Üniversitesi – Anestezi Bölümü 1. sınıf öğrencisi. 1 haftalık zorlu kamp döneminin ardından finali Ankara’da gerçekleşen Miss Angel of Turkey 2022 yarışmasında Miss Angel Catwalk ödülünü aldı.

Birbirinden değerli isimlerinde oy verdiği ve başarılı şekilde derece alan Çınar, 1.73 boyunda, 19 yaşında ve alanında gerçekleştireceği büyük hayallerinin peşinde olduğunu belirtti.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir