MIUI 13 duvar kağıtları yayınlandı: İşte indirme linki

29.12.2021
MIUI 13 duvar kağıtları yayınlandı: İşte indirme linki


Xiaomi, uzun süredir beklenen MIUI 13 kullanıcı arayüzünü bugün tanıttı. Bununla birlikte yeni arayüzle kutudan çıkan ilk amiral gemisi ‘Xiaomi 12’ serisini de piyasaya sürdü. MIUI 13’te tasarım anlamında ciddi yenilikler icra eden Çinli teknoloji devi, ek olarak kullanıcılara yüzde 52 daha oldukça performans vadediyor.

Hem Android 11 hem de Android 12 tabanlı çıkması beklenen arayüz, Ocak 2022’den itibaren destekleyen Xiaomi telefonlara gelecek. Daha iyi enerji tasarrufu modu, akıllı araçlar, sanal RAM uzantısını şeklinde günlük kullanım deneyimini artıran özellikleri de bununla birlikte getirecek. MIUI 13 sistemine ilişik duvar kağıtları ise şimdiden paylaşıldı.

MIUI 13 tanıtıldı! İşte tüm özellikleri


MIUI 13 tanıtıldı! İşte tüm özellikleri

Xiaomi’nin sevilen Android tabanlı arayüzünün yeni versiyonu olan MIUI 13 tanıtıldı. İşte tüm özellikleri…

MIUI 13 duvar kağıtları

MIUI 13 duvar kağıtları arasından hangisini beğendiyseniz, üzerine bir kere tıklayarak tam ekranda açabilirsiniz. Peşinden fotoğrafa basılı tutup “Dosyayı indir” ya da “Değişik kaydet” butonuna basmanız gerekiyor. Sonrasında telefonunuzun duvar kağıdı ayarlarına girip indirdiğiniz görseli ana ekran yada kilit ekranına gore ayarlayabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.