Mortal Kombat 12, yapımcısı tarafınca yanlışlıkla sızdırıldı!

28.01.2022
Mortal Kombat 12, yapımcısı tarafınca yanlışlıkla sızdırıldı!


NetherRealm Studios ve Warner Bros ortaklık ile geliştirilen Mortal Kombat serisi, uzun senelerdir Street Fighter ile birlikte dünyanın en fazlaca hayrana haiz olan dövüş serisi olarak biliniyor.

Son olarak 2019 senesinde piyasaya çıkan serinin 11. oyunu, geçtiğimiz aylarda Microsoft’un Game Pass sistemine eklenmişti. Oyunun DLC planlamasının son bulması ve bundan bu şekilde artık yeni bir içerik eklenmeyecek olmasıyla yeni oyun merakla beklenir olmuştu. Bir NetherRealm Studios çalışanı, oldukça dikkatsiz bir hareketle Mortal Kombat 12’nin geliştirildiğini onaylamış oldu.

EA, hile yapmayan Battlefield 2042 oyuncularını banlamaya başladı!


EA, hile yapmayan Battlefield 2042 oyuncularını banlamaya başladı!

EA ve DICE tarafınca kullanılan ve hile icra eden oyuncuları engellemiş olan uygulama bir süredir Battlefield 2042 oyuncularını haksız yere banlıyor

Mortal Kombat 12, yakında duyurulabilir

2019 senesinde piyasaya sürülen Mortal Kombat 11’in ekolojik ömrünün yavaş yavaş sonuna geldiği söylenebilir. Üçüncü yılını doldurmak suretiyle olan oyun, geçtiğimiz aylarda gösterilen son genişleme paketiyle artık daha oldukca içerik almayacağını onaylamıştı. Son aylarda NetherRealm Studios’un, Marvel karakterlerini mevzu alan bir dövüş oyunu yapacağına dair söylentiler olsa da bu fısıltılar onay görmemişti. Görünen o ki Mortal Kombat serisi, yeni oyunuyla bir kez daha DC karakterlerini konuk alacağı bir yola giriyor.

Geçtiğimiz hafat içinde resmi Instagram hesabı vasıtasıyla bir görsel paylaşan NetherRealms Studios yöneticisi Jonathan Andersen, (görsel yukarıda) Mortal Kombat ve Injustice serilerini anımsatan birkaç posterle dolu masasını gösterdi. Bir tek meraklı hayranlar, görselin küçük bir kısmında görünen monitörleri yakınlaştırdı ve sağ üstte yer edinen ‘MK 12 Mast….’ yazısını tespit ettiler.

Düzgüsel olarak MK 12’nin Mortal Kombat 12’nin kısaltması olduğuna şüphe yok. Buna karşın kalan kısmın neyi anlattığı bilinmiyor. Bununla birlikte monitörlerde bir de serinin sevilen karakterlerinden Reptile‘in de adı geçiyor. Bu karakterin MK11’de hiçbir şekilde yer almaması da seriye döneceği ve Mortal Kombat 12’nin oynanabilir dövüşçülerinden biri olacağına işaret ediyor olabilir.

Mortal Kombat’ın yaratıcısı Ed Boon’un ve bununla birlikte ekibinin oyuncularla bu tür küçük şakalaşmaları fazlaca sevilmiş olduğu bir gerçek. Bu anlamda bu ‘sızıntının’ ne kadar gerçek olduğu gelecek günlerde ortaya çıkacak. Peki sizler bu durumla ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.